Vyhledej
Šikovné nákupy
Spolek pro Dvorek > Služby občanům > Neziskovky

Neziskovky

Prezentace a zprávy o činnosti neziskového sektoru na Královédvorsku - spolky, sdružení

V královédvorském Tescu můžete hlasovat pro výsadbu jarních květin ve městě

Rubrika: Neziskovky, Dvůr Králové nad Labem, 13.06.2021
Od 14. června do 11. července 2021 mají zákazníci hypermarketu Tesco ve Dvoře Králové možnost hlasovat pro výsadbu květin ve veřejném prostoru Dvora Králové nad Labem a jeho městských částí.

Na policejních stanovištích jsou policisté z Brna i z Ostravy, přivítal je krutý mráz a modlitbičky

Rubrika: Neziskovky, Dvůr Králové nad Labem, 12.02.2021
Uzavření okresu Trutnov je kromě velice nesystematického opatření, které přišlo 5 minut po dvanácté, také velká logistická akce. Čert ví, co si ve skutečnosti tyto bezpečnostní složky trénují. Každopádně tu jsou a my pod jejich dozorem.

Rozkvetlé Královédvorsko? Víme, jak na to!

Rubrika: Neziskovky, Dvůr Králové nad Labem, 9.11.2020
Také při svých cestách mimo Dvůr Králové obdivujete rozkvetlé záhony zkrášlující různé obce? Není žádný důvod pro to, aby podobné záhony nemohly být i v našem městě. Dokonce se zde první „vlaštovky“ už objevují.

Druhý bazar kabelek - ženy strávily v muzeu opět příjemné odpoledne

Rubrika: Neziskovky, Dvůr Králové nad Labem, 16.04.2018
Neoficiální Spolek dvorských holek připravil na sobotu 14. dubna 2. ročník Bazar kabelek, a to opět v sálu Špýcharu městského muzea ve Dvoře Králové. Díky pěknému počasí byl nově k posezení využíván i prostor nádvoří muzea, kde si ženy mohly po výběru kab...