Vyhledej
Spolek pro Dvorek > Co se děje > společenské akce

Bazar kabelek - 14. dubna 2018 od 13 hod.

Redakce / 26.03.2018, Dvůr Králové nad Labem, spolekprodvorek.kralovedvorsko.cz
Letos se opět po roce koná inspirativní dámské odpoledne zvané Bazar kabelek, a to v sobotu 14. dubna v budově Špýcharu městského muzea ve Dvoře Králové. Podívejte se, co jsme pro vás letos připravily!
Návštěvnice (ale i návštěvníci) se mohou těšit nejen na velký výběr kabelek (loni se nám jich sešlo přes 200), ale také zajímavý doprovodný program spojený s lákavou nabídkou dobrého jídla i pití teplého i studeného.
Vstupné na akci je zdarma, uvítáme však každou kabelku, kterou již nenosíte, nebo vám neladí či nevyhovuje (dárek:-) a která se může líbit a sloužit jiné krásce. Pravidla pro příjem kabelek je níže.

Dílničku na odreagování povede Věrka Lišková z Lanžova, která má připravenu výrobu nenáročných broží.

Přednášky budou letos věnovány stravování a bolestem zad - do problematiky výživy a diet vás uvede Mgr. Blanka Kloudová ze Dvora Králové, důvody bolestí zad přiblíží MUDr. Silvie Šidáková z Trutnova.

Novinkou je téma líčení: kromě metodiky a ukázky líčení Evy Větvičkové proběhnou na akci i proměny dobrovolnic z řad organizátorů i návštěvníků ve spolupráci se SŠIS Dvůr Králové.

Celá akce začíná v sobotu ve 13 hod., ovšem kabelky můžete do muzea nosit již celý týden - od 10. do 13. dubna 2018 je budou přijímat zaměstnankyně muzea na pokladně v hlavní budově muzea ve Dvoře Králové.

Bazar kabelek - pravidla příjmu kabelek

PRAVIDLA BAZARU KABELEK

konaného 14. dubna 2018 ve Špýcharu Městského muzea ve Dvoře Králové nad Labem

Kabelky do bazaru přijímáme v městském muzeu od 10. do 13. dubna 2018 v pracovní době (9–12 a 13–16 hod.) nebo v sobotu 14. dubna od 12:30 do 13:30 hod. přímo na akci ve Špýcharu muzea.

Přijímáme jen kabelky čisté a nepoškozené, a to jen od soukromých osob. 

Cenu si stanovuje sám prodávající a stvrdí ji na příslušném formuláři svým podpisem. Peníze z prodeje darované kabelky budou použity na úhradu nákladů celé akce. 

Poplatek z každého prodaného kusu: prodejní cena kabelky do 100 Kč – poplatek 10 Kč, cena do 200 Kč – poplatek 20 Kč, cena do 300 Kč – poplatek 30 Kč atd.

Peníze za prodané zboží vyplácíme po ukončení bazaru v sobotu 14. dubna 2018 do 18 hod. a dále od 16. do 20. dubna v pracovní době na pokladně muzea (viz výše).

Nevyzvednuté kabelky i peníze propadnou organizátorům a budou použity na organizaci dalších akcí.

Těšíme se na Vás i Vaše kabelky! 


Akci pořádá neoficiální Spolek dvorských holek ve spolupráci s městkým muzeem, Evropskou kontaktní skupinou a SŠIS Dvůr Králové.
Mediálním partnerem je regionální portál Kralovedvorsko.cz


Kateřina Sekyrková

Další články Spolek pro Dvorek

Související články
Bazar kabelek - jedna velká dámská jízda
Druhý bazar kabelek - ženy strávily v muzeu opět příjemné odpoledne
Vaše komentáře

Přečteno 346x