Vyhledej
Spolek pro Dvorek > Co se děje > společenské akce

Autorka bestsellerů Kateřina Dubská bude hostem Bazaru kabelek a knih

Redakce / 19.03.2019, Dvůr Králové nad Labem, spolekprodvorek.kralovedvorsko.cz
Ženám je věnována akce, která se koná letos v sobotu 30. března 2019 v prostorách královédvorského gymnázia. A především ženám jsou také určeny knihy, které napsala Kateřina Dubská a ze kterých nám bude sama autorka na této akci číst, a to od 16 hod.

Kateřina Dubská je nyní autorkou již 4 velmi úspěšných knih, které čerpají z příběhů, které se skutečně staly. V dubnu 2013 vyšel její první román Člověk Gabriel, v roce 2015 druhý román Dcery. V listopadu 2016 vydala povídkovou knihu Malé zázraky. Koncem roku 2018 vyšla její zatím poslední kniha Z kopce do kopce. 

Kromě psaní knih se v současné době věnuje ekologickému zemědělství. 


PhDr. Kateřina Dubská se narodila roku 1965 v Teplicích, vystudovala Střední knihovnickou školu a Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (obor andragogika a sociologie dospělých).


http://www.katerinadubska.cz/


Ve svém životě si zkusila i funkci zastupitelky, když úspěšně kandidovala v Brně v letech 2006–2010 za Stranu zelených. 

Byla jednou z iniciátorek vzniku občanské koalice Nádraží v centru a referenda o poloze brněnského hlavního nádraží. V roce 2000 založila Nadační fond Verda, který se zaměřuje na podporu nadaných romských studentů.

Má za sebou i ryze podnikatelská léta - patří k zakladatelům nakladatelství a vydavatelství Computer Press a založila i vydavatelství ERA, které se specializovalo na odbornou literaturu z oblasti architektury a stavitelství. Za jejího přispění vyšly publikace jako Josip Plečnik, Nové městské prostory, Duch místa nebo Sídelní kaše. Iniciovala vznik časopisu ERA 21, který je uznávaným českým magazínem o architektuře.

Určitě se tedy bude během besedy na Bazaru kabelek a knih na co ptát - a to 

30. března 2019 od 16 hod. v prostorách královédvorského gymnázia.

Jak nám prozradila, na akci se těší, bazar kabelek ještě nikdy nenavštívila a vlastně má štěstí, že právě letos jsme jej rozšířily o téma knih, které je i jejím oborem. Dle jejích slov, má ke kabelkám kladný vztah a preferuje takové, které jsou něčím jiné, zároveň jsou z kvalitního materiálu a dlouho vydrží. 

Druh kabelky, kterou právě nosí, záleží na momentálním rozpoložení a také aktuálně oblíbené barvě. Takže už půl roku červený kabelkobatůžek...Mezi další doprovodný program patří minilekce tanga, krátký film o tom, jak se dělá kniha, bohatá tombola, dobré občerstvení, spousta knih a kabalek. 

Pravidla příjmu kabelek a knih v rámci bazaru jsou součástí tohoto článku

Kateřina Sekyrková


Další články Spolek pro Dvorek

Související články
Bazar kabelek a knih (30. března 2019 od 13 do 17 hod.)
Lekce tanga zdarma na Bazaru kabelek a knih (30. března 2019)
Podmínky příjmu a prodeje kabelek a knih na Bazaru kabelek 2019
První knihobudka ve Dvoře Králové nad Labem již slouží veřejnosti
Bazar knih a deskových her (9. listopadu 2019)
Přečtené knihy hledají nové majitele, bazar knih se přesouvá na jaro
Vaše komentáře

Přečteno 2523x