Spolek pro Dvorek > Sport > karate

Úspěch karatistů v Lounech

Redakce, Petr Kocmánek / 3.10.2010
Královédvorští karatisté se v sobotu 25. září vypravili na první poprázdninovou soutěž, která se konala v Lounech, v městské sportovní hale. Do soutěže se přihlásilo 197 závodníků z 28 klubů, Dvůr Králové reprezentovali závodníci Drápalíková, Janečková, Ponikelský a Šedivá a oba oddíloví rozhodčí Kazdová a Kocmánek. V soutěži kata dorostenek obsadila Simona Šedivá třetí místo, ostatní královédvorští závodníci bohužel v kata nedokázali přejít přes první kolo. Svou vyrovnanou výkonnost potvrdila Simona Šedivá ziskem druhé bronzové medaile, tentokrát v disciplíně kumite. Martina Janečková přidala do oddílové sbírky stříbro a Kristýna Drápalíková bronz. V hodnocení klubů tak královédvorský oddíl obsadil 19. místo ziskem jedné stříbrné a třech bronzových medailí.

18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.
11.10.2022 - Ve středu 12. října odpoledne bude probíhat údržba telefonní ústředny ve dvorské nemocnici. Může se tedy stát, že se tam v tuto dobu nebudete moc dovolat.
29.08.2022 - Na konci srpna navštívil Safari park letos již půl milióntý návštěvník.