Spolek pro Dvorek > Sport > karate

Úspěch karatistek na Mistrovství ČR

Redakce, Petr Kocmánek / 1.02.2015
Poslední lednovou sobotu vyvrcholila v příbramské sportovní hale sezóna v karate dospělých.

Na této prestižní akci se každoročně schází ti nejlepší závodníci a závodnice z celé republiky, kteří prošli přísným sítem nominačních soutěží.

Za sportovní klub Karate Do Dvůr Králové nad Labem  si právo startovat vybojovaly dvě závodnice - Regina Plašilová ve všech 3 disciplínách (kata,kumite,OPEN) a Petra Punnerová v kumite.

Děvčata se své úlohy zhostila na výbornou, Petra Punnerová si svým výkonem zajistila bronzovou medaili ve své váhové kategorii. Kvalitu tréninkové přípravy a svou všestrannost zúročila Regina Plašilová svými výkony v kata i kumite, když vybojovala v konkurenci mezi nejlepšími dělené páté místo ve své váhové kategorii, pomyslný krůček od bronzového umístění.

Oběma gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho sportovního klubu a rovněž města Dvůr Králové nad Labem, bez jehož pomoci bychom se neobešli.