Spolek pro Dvorek > Sport > karate

Další úspěšné vystoupení karatistů

Redakce, Petr Kocmánek / 6.05.2013
Otevřeného mistrovství Moravy a Slezska v karate mládeže pořádaného Karate klubem Jeseník se zúčastnilo 230 závodníků z Čech, Moravy, Slovenska, Polska a Ukrajiny.

Po loňském úspěchu na této soutěži odjížděla šestice královédvorských závodníků na tuto populární soutěž s medailovými ambicemi, které beze zbytku dokázala i naplnit.

Matěj Kopecký zvítězil v desetičlenné kategorii kata dorostenců, Martina Janečková a Jan Dostál obsadili stříbrné pozice v kumite juniorek, respektive juniorů a Andriy Radetskyy a Jakub Klikar přidali bronzové medaile v kumite mladších žáků. Výborný výsledek týmu doplnil pátým místem Denis Rajsner, který v boji o třetí místo podlehl svému soupeři až rozhodnutím na praporky, ale i přesto si za svůj výkon odvezl nominační body na prosincové Mistrovství ČR.

Gratulujeme.