Spolek pro Dvorek > Co se děje > tábory

Příměstské tábory ve Dvoře Králové - léto 2021 (1 turnus sportovní, 3 turnusy deskové hry)

Redakce / 27.04.2021, Královédvorsko, spolekprodvorek.kralovedvorsko.cz
Pro letní prázdniny v roce 2021 pro děti z Královédvorska připravil Spolek pro Dvorek hned 4 příměstské tábory: tři zaměřené na deskové a společenské hry, jeden na sport.

SPORTOVNÍ PŘÍMĚŠŤÁK ve Dvoře Králové

Jsme tým složený z místních zkušených rodičů, pedagogů, sportovců a na základě vlastních zkušeností zde nabízíme doposud chybějící sportovní příměstský tábor zaměřený na cyklistiku a plavání (v rámci dodržení aktuálních opatření).

O vaše děti se budou starat a povzbuzovat je:

• Kateřina Holubová (FTVS),
  • Martina Chrástková (pedagog, reprezentantka v běžeckém lyžování),
  • Václav Hornych (úspěšný cykl. závodník, vyhledávaný stavař závodních tratí)
  • Libor Kvasnička (býv. reprezentant v cyklistice)
  • Jan Holan (vedoucí Cyklokroužku ve Dvoře Králové),
  • Kateřina Sekyrková (maminka - tvorba zázemí :-).

Termín: 12.-16. července 2021, vždy od 7:30 do 16:30 (17 hod.)

Místo konání: Dvůr Králové n. L. a okolí, zázemí v DPS Sadová: Sadová 2755

Věkové omezení: 6-15 let

Cena: 1.890 Kč (v ceně je i jídlo na celý den - 3 x svačina, pitný režim, obědy)

Kapacita: 2 x 15 dětí

Děti budou rozděleny do dvou skupin (max. 15) dle přístupu ke sportu:

1. začátečníci a pohodáři - děti, které sport baví, chtějí si hrát, netouží po dřině, tréninku a závodech
  2. závodníci - děti, které se účastní závodů, vědí, co je to trénink a chtějí vylepšovat své výkony. Hrát si ale budou taky!

Podmínka účasti: vlastní kolo v min. dobrém stavu, doporučujeme odborný servis před nástupem do tábora. Rádi případně pomůžeme s výběrem kola či doporučením servisu apod.

Podmínky pro přihlášení (dotace z MPSV) jsou zde (zaměstnání rodiče apod.). Pokud je nesplňujete a přesto byste rádi dítě na sportovní tábor přihlásili, ozvěte se na níže uvedený kontakt.

Předběžné přihlášky (do 15. června 2021): https://forms.gle/nHWrTYPZLhd1Lv2EA

Platba: do 20. června 2021 (podklady budou zaslány po přihlášení dítěte)

Případné dotazy rádi zodpovíme na tel.: 602 308 878 (Kateřina Sekyrková), email: spolekprodvorek@gmail.com, předmět: sportovní příměšťák 2021

MODERNÍ DESKOVÉ HRY + turnus s angličtinou pro nejmenší

Na děti čeká velké množství her: venkovní, strategické, postřehové, zábavné, dovednostní i vědomostní, akční i oddechové, škodící i kooperativní, krátké i dlouhé... Pro každý turnus máme připravený i celotáborový turnaj a soutěže o věcné ceny.

O zábavu 15 dětí se budou starat 3 zkušení vedoucí, kteří jsou sami vášnivými hráči deskových her.

Věkové omezení: 3-15 let

Termíny:

MODERNÍ DESKOVÉ HRY (2 turnusy):

• 1 turnus v červenci (termín od 26. do 30. července 2021) a

• 1 turnus v srpnu (1. turnus od 9. do 13. srpna 2021)

LETOŠNÍ NOVINKA: HRY + ANGLIČTINA nejen pro nejmenší (1 turnus):

možnost setkávání s AJ v rámci 1 z turnusů: termín od 16. do 20. srpna 2021

Konání tábora: od pondělí do pátku v čase od 7:00 do 16:00 (čas může být ještě upraven vzhledem k potřebám rodičů přihlášených dětí)

Cena: 1190 Kč / 1790 Kč (turnus s angličtinou)

(V ceně jsou zahrnuty obědy, svačiny a pitný režim, materiály, odměny. Ostatní výdaje jsou hrazeny z dotace.)

Kapacita: 15 dětí / turnus

Podmínky přihlášení: dokument s podmínkami k přihlášení

Přihlášení: možnosti: vyplnění tištěné přihlášky: verze k tisku, elektronická verze k vyplnění

Kontakt (možnost získání i odevzdání přihlášek, další informace): Milena Matuchová, 777 035 029, spolekprodvorek@gmail.com