Vyhledej
Novinky emailem
Spolek pro Dvorek > Podnikání

Vánoční ozdoby ve Dvoře Králové rozšiřují na léto otvírací dobu a představují novou kolekci NATURE

Redakce / 28.06.2022, Dvůr Králové nad Labem
Ve speciálním obchodě na Benešově nábřeží ve Dvoře Králové nad Labem jsou k vidění i koupi nejen vánoční ozdoby z nové kolekce. Pojďte se s námi do zásobeného obchodu podívat ve videu nebo fotogalerii.

Výtvarnou novinkou místního Družstva umělecké výroby (DUV) je kolekce NATURE, kde hlavní roli hrají přírodní barvy v nejrůznějších přirozených kombinacích.

Designéři tak navazují na nedávnou úspěšnou sérii ozdob v podobě zvířátek věnované místní zoo, ale také na tradičně pojaté vánoční ozdoby, které si po krabicích odvážejí turisté z prodejny i v létě.

Zkrátka při návštěvě Krkonoš a Podkrkonoší prodejnu ve Dvoře Králové rozhodně zahrňte do svého plánu :-)

Od července je v platnosti také letní otvírací doba:

• ve všední dny od 8:00 do 16:30
  • o sobotách a nově také svátcích od 9:00 do 12:00 hodin.

Maloobchodní prodejna ve Dvoře Králové nad Labem

adresa:
Vánoční ozdoby,  DUV – družstvo umělecké výroby
nábřeží Benešovo 2286
544 01 Dvůr Králové nad Labem
telefon: 499 320 133

internetové stránky
internetový obchod
a Instagram

otevřeno:

leden – únor
pondělí – středa od 8:00 do 12:00 od 12:30 do 15:00
březen - červen
pondělí - pátek od 8:00 do 12:00 od 12:30 do 15:00
červenec - prosinec
pondělí - pátek od 8:00 do 12:00 od 12:30 do 16:30
sobota od 9:00 do 12:00

Vánoční ozdoby, družstvo umělecké výroby (DUV) je specializováno výhradně na tradiční výrobu skleněných vánočních ozdob.

Veškerá výroba je ruční práce – bez využití strojů. Při výrobě vánočních ozdob je používán světový standard barevnice obsahující přibližně 600 barevných odstínů až v šesti efektech jednotlivého odstínu barvy – lesk, mat, mrazolak, porcelán, metalíza a tzv. skořápkový efekt. Široká nabídka posypů a doplňků k dekorování vánočních ozdob umožňuje splnit i ta nejrozmanitější přání a představy zákazníků.

FOTOGALERIE - Vánoční ozdoby ve Dvoře Králové rozšiřují ve své prodejně na léto otvírací dobu

FOTOGALERIE - Vánoční ozdoby a nová kolekce NATURE

FOTOGALERIE - Ve Dvoře Králové si můžete po celé léto koupit vánoční ozdoby v podobě zvířátek