Spolek pro Dvorek > Akce

Kino - Tlapková patrola ve velkofilmu

28.07.2024 16:30 - 18:00
Lázně Velichovky kinosál Dům pod Kaštanem

Srdečně Vás zveme do lázeňského kina na promítání filmu:

Tlapková patrola ve velkofilmu (Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný USA / Kanada, 2023, 93 min)

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! Například nejmenší člence týmu, Skye, se díky novým schopnostem splní velký sen. Vše se ovšem zásadně zvrtne, když se zlému bývalému starostovi Humdingerovi podaří utéct z vězení. Společně s Victorií Vance, šílenou vědkyní, která je meteoritem přímo posedlá, se pokusí pejsky o jejich superschopnosti připravit ve snaze stát se superpadouchem. Tlapková patrola musí oba dva zastavit dřív, než bude pro Adventure City pozdě. A Skye se přesvědčí o tom, že i malinké štěně může znamenat veliký rozdíl.
Vstupné: 100 Kč
Pořadatel: Lázně Velichovky 1897