Spolek pro Dvorek > Podnikání

Průmyslová zóna už má kupce jistého, vyhrál Karsit
Radnice začala pracovat na prodeji průmyslové zóny Zboží jaroměřské společnosti Karsit Automotive, která nabídla městu nejlepší podmínky. Zájem o zónu projevily i místní společnosti Juta a Inzat, s nimi chce radnice jednat o alternativní nabídce ploch pro uskutečnění jejich záměrů.
autoborec, 16.06.2016 01:02, Reagovat
Průmyslová zóna potřebuje lidi a ten borec s brýlemi jich zaměstná přesně 318,jak na to přišel? Takovou snůšku keců od politika, jak říká stávající garnitury, jsem už dlouho neslyšel. To nemáte v Karsitu lepší borce na prezentace. Neumí ani používat potřebnou techniku a mluví jak prvňáci...Byla to ostuda. Chci vidět těch 318 lidí....

Zobrazit článek

Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.