Spolek pro Dvorek > Podnikání

Průmyslová zóna už má kupce jistého, vyhrál Karsit
Radnice začala pracovat na prodeji průmyslové zóny Zboží jaroměřské společnosti Karsit Automotive, která nabídla městu nejlepší podmínky. Zájem o zónu projevily i místní společnosti Juta a Inzat, s nimi chce radnice jednat o alternativní nabídce ploch pro uskutečnění jejich záměrů.
Prachy26.05.2016 20:21, Reagovat
Vše je zas jen o prachách. Řípa lidem zas nic nezaplatí, jen si namastí kapsy a bude dál skupovat pozemky až za Zvičinu.
Lidem dává běžně kolem 10k až 12čistéh jako dělníkům. Honí lidi jako by tam dělali za 100 měsíčně...to jak se to tam montuje se ani nikde nesmí říkat, jinak by si utrhli ostudu. Nikdo tam dlouho nevydrží..hlavně, že si namastí kapsu ještě víc levnými otroky a krajina je mu fuk. Hlavně aktuální zisk a co bude pak je už každýmu buřt. Kéž by byl už ten konec světa a svět se zbavil těhle parazitů. Planeta si zaslouží víc, než takový kobylky.

Zobrazit článek

Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.