Spolek pro Dvorek > Podnikání

Průmyslová zóna už má kupce jistého, vyhrál Karsit
Radnice začala pracovat na prodeji průmyslové zóny Zboží jaroměřské společnosti Karsit Automotive, která nabídla městu nejlepší podmínky. Zájem o zónu projevily i místní společnosti Juta a Inzat, s nimi chce radnice jednat o alternativní nabídce ploch pro uskutečnění jejich záměrů.
KrajinaGaia, 26.05.2016 13:52, Reagovat
Je velice smutné, že se opět upřednostňuje průmysl před krajinou. Před pár lety proběhla informace, že bylo na tomto, a přilehlém území, navržené arboretum, kam by si mohli lidé chodit odpočinout od stresu a ruchu města a pokochat se krásnou přírodou. Kam tento návrh zapadl?
Postavení továrny bude mít neblahý vliv na celá Hrubá luka, což je krásná lužní krajina s bohatou vegetací a faunou.
Možná by si měli zástupci našeho města někdy udělat procházku do těchto míst a představit si ten boží klid, zpěv ptáků, bzukot včel, hopsání zajíců a srnek, kodrcání bažantů, kvetoucí stromy a luční kvítí v pozadí s hlučnou a smradlavou továrnou.

Zobrazit článek

Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.