Spolek pro Dvorek > Fórum > Štědrý den v pevnosti Josefov 2022

Štědrý den v pevnosti Josefov 2022
O Štědrém dnu Vás v turistickém areálu Bastion I a podzemí čeká již tradičně rodinná hra. Vstupné na hru činí 60,- Kč dospělý, 40,- Kč dítě. V kasematech budou připravené dílničky. Výrobek si každý může odnést domů a doplnit si tak vánoční výzdobu o vlastnoručně vyrobený kousek. Chybět nebude ani výzdoba v kasematech, oheň v krbech, trdelníky a vánoční punč. A protože jsme v Josefově, proběhne tradičně i střelba ze střelecké galerie, kterou obstará Klub vojenské historie Josefov. Na programu jsou i dvě prohlídky vedené průvodcem v dobové uniformě. Cena prohlídky je 90,-Kč. Skauti přinesou a budou strážit Betlémské světlo.

Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.