Spolek pro Dvorek > Sport > karate

Přijďte mezi karatisty ;-)

Redakce, Petr Kocmánek / 29.08.2015
Již dvě desítky let členové sportovního klubu Karate Do Dvůr Králové nad Labem získávají úspěchy na okresní, krajské, národní i mezinárodní úrovni. V průběhu tohoto času trenérský tým vedený Petrem Kocmánkem vychoval usilovnou prací množství děvčat i chlapců ze Dvora a blízkého okolí, kteří svými výkony nejen získávali a stále získávají medaile a poháry, stávají se úspěšnými trenéry či rozhodčími, ale kteří hlavně reprezentují svůj klub i Město Dvůr Králové nad Labem.

Každý rok na podzim se veřejnosti otevírá příležitost připojit se ke skupině karatistů, kteří se několikrát týdně věnují tréninku tohoto krásného sportu. Děvčata i chlapci ve věku od 7 let, kteří se nebojí zkusit něco nového, jsou vítáni a mají tak možnost rozšířit řady úspěšných závodníků.

Přijďte se od 11. září mezi nás podívat do tělocvičny v ulici Komenského, kde pravidelně trénujeme.

Informace o sportovním klubu, trénincích, trenérech a v neposlední řadě o četných úspěších našich závodníků naleznete na internetových stránkách http://karatedo.dknl.net/